استخراج, پادکست, کسب درامد

گول درآمد هیجانی دستگاه ها را نخورید !!!

هر دستگاهی برای ماین از یک الگوریتم خاص استفاده میکند ، این در حالی است که هر الگوریتم برای استخراج چندین ارز مورد استفاده قرار میگیرد . مثلا دستگاه های S9J و S11 و S17 و . . . همگی از الگوریتم SHA256 استفاده میکنند که غیر از بیت کوین ۳۱ ارز دیگر را میتواند رمزگشایی کند و درآمدزایی داشته باشند ; ارز سرآمد equihash ، زی کش ; ارز سرآمد X11 ، دش کوین و cryptonightfast ; الکترونیوم میباشد .
بیت کوین تا چند وقت پیش حدود ۳۰۰۰_۴۰۰۰ دلار بود و اکنون بعد از گذشت از رنج حدود ۱۴۰۰۰ دلار به حدود ۸۰۰۰_۹۰۰۰ دلار رسیده که در این مدت مسلما دستگاه ها افزایش درآمد چشمگیری داشتند ، این افزایش درآمد صرفا هیجانی است و در صورت خرید و ورود به بازار در این برهه زمانی ممکن است با گذشت زمان درآمد رو به کاهشی داشته باشید .
عموما افزایش هیجانی نسبت به کاهش هیجانی تاثیر بیشتری دارد ; کاهش هیجانی تاثیر زیادی در میزان تقاضا یا درآمد ندارد و یا اینکه در طولانی مدت موثر است ، که در این صورت با تدبیر درست میتوان جهت گیری مناسبی انجام داد اما در صورت افزایش هیجانی قیمتها بهترین و مؤثرترین کار دست نگهداشتن و و هیچ کاری نکردن است ، تا زمانی که بازار به یک ثبات نسبی برسد و درآمد اصلی دستگاه را متوجه شد .
مثلا هنگامی که بیت کوین رشد هیجانی داشت دستگاه S9J 14.5 TH درآمد روزانه ۶٫۶ دلار را تجربه کرد در صورتى که الان با وجود ثبات بازار درآمد درست دستگاه مشخص میشود که حدود ۴_۵ دلار است ; حال اگر شخصی در آن برهه قصد ورود به بازار و خرید ۱۰۰ دستگاه را داشت ، تقریبا ۱۵۰ دلار روزانه و ۱۵۰ میلیون تومان ماهانه کمتر از میزان پیش بینی شده درآمد داشت که این موضوع بازگشت وجه را بسیار طولانی میکند .
کلام آخر اینکه ورود به بازار مستلزم ریسک کمتر ، تعمق بیشتر و محکم قدم برداشتن است

پاسخی بگذارید